Bundesliga imo

Opublikowano czwartek, 15 Maj, 2014 | przez Kamil Sikora

Afera transferowa? Borussia Dortmund pod lupą!

Nie tak dawno na wielu stronach piłkarskich obiegła wiadomość o rzekomym transferze zastępcy „Lewego”. Niektóre brukowce pisały nawet ,że Immobile jest już zakontraktowany w Borussi Dortmund. Nie byłoby w tym nic dziwnego ,gdyby nie fakt, że prawo do tego piłkarza mają dwa kluby : Juventus i Torino. Dotychczas zgodę na transfer wyraził tylko zespół Starej Damy. Jak się okazuje negocjacje z popularnymi „Bykami” wcale nie będą takie łatwe jak przedtem się wydawało.

W piątek Borussia rozmawiała najpierw z Juventusem, a później z agentem Ciro. On należy jednak do nas, gra w naszym klubie. Jestem ciekawy, jak Borussia wpadła na to, by nie uwzględnić Torino w negocjacjach. Działacze BVB złamali zasady, ustanowione przez FIFA. W niedzielę gramy ważny mecz przeciwko Fiorentinie. Takie historie, jak ta z Ciro i Borussią nie są niczym miłym. Na pewno nie zwiększają naszych szans na zakwalifikowanie się do pucharów – mówił Alberto Barile.”

Immobile w tym sezonie ma prawie pewną koronę króla strzelców Serie A. Przed ostatnim meczem ma 22 trafienia, a drugi Luca Toni o dwa trafienia mniej.
Back to Top ↑
  • Kto jest lepszy?


    Real Madryt


    FC Barcelona


    ZAGŁOSUJ KLIKAJĄC LUBIĘ TO!

  • Tabela ligowa

  • Dołącz do nas