Primera Division barc

Opublikowano sobota, 12 Kwiecień, 2014 | przez Kamil Sikora

Barcelona sensacyjnie przegrywa w Granadzie!

Mecz zaczął się dość spokojnie, zawodnicy podawali między sobą próbując wywęszyć zamiary i taktyke rywala. Przełom nastąpił w 16minucie, Brahimi dostał idealną piłkę za plecy i wyszedł sam na sam z bramkarzem, strzelając obok Pinto który mógł zachować się zdecydowanie lepiej. Granada powinna również w 21minucie dostać rzut karny lecz sędzia był pobłażliwy dla katalończyków. Do przerwy 1:0 dla Granady. Po przerwie, Barca rzuciła się na rywali, ale wyglądało to bardziej jak bicie głowy o mur. Z każdą minutą coraz ciężej było Barcelonie zmień rezultat, który ma bardzo duże znaczenie w kontekście walki o mistrzostwo Hiszpanii. Przez kolejne minuty grała była nudnawa, jeszcze w 88 minucie Granada miała okazje na 2:0 ale w sytuacji sam na sam nie trafił El Arabi. I w końcu sensacja stała się faktem Barcelona przegrywa w Granadzie 1:0 po golu Brahimiego. I jej szanse coraz bardziej maleją w kontekście walki o mistrzostwo.