Primera Division atlet

Opublikowano niedziela, 13 Kwiecień, 2014 | przez Kamil Sikora

Bez sensacji, wygrywa Atletico!

Mecz zaczął się dość jednostronnie, od samego początku atakowało Atletico które chciało za wszelką cene wygrać ten mecz. Po wielu próbach w końcu w 40minucie po fatalnym błędzie bramkarza piłkę do bramki skierował Godin. Gospodarze starali się jeszcze walczyć ale do końca pierwszej połowy nie udało się już nic zmienić. W drugiej połowie zmotywowani wyszli gracze z Vicente Calderon, i po faulu na Mirandzie Atleti dostało rzut karny, a dodatkowo z boiska wyleciał Lafita. Diego Costa podszedł do karnego i nie trafił! Jeszcze groźna dobitka i górą bramkarz. Atletico właściwie przez cały mecz pewnie dominowało, co przyniosło rezultat jeszcze w 84min gola strzelił Costa, po trójkowej akcji Atleti. Przy strzale Costa mocno walną kolanem i zszedł z boiska może to nawet oznaczać koniec sezonu dla Hiszpana. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Atletico zmierza po mistrzostwo Hiszpanii.