Bez kategorii lukasz_fabianski_768x0_rozmiar-niestandardowy

Opublikowano wtorek, 8 Kwiecień, 2014 | przez Filip Kłos

0

Borussia Dortmund zainteresowana Reprezentantem Polski!

Jak informuje włoski serwis „tuttomercatoweb.com” Borussia Dortmund jest zainteresowana kupnem Łukasza Fabiańskiego. Po zakończeniu obecnego sezonu Polak odejdzie z Arsenalu i obecnie szuka sobie nowego klubu.
Łukasz nie chce przedłużyć kontraktu z Arsenalem i z końcem sezonu opuści „The Emirates” ten sezon będzie dla niego siódmym sezonem w tym klubie.
Od kilku tygodni media podają nazwy klubów, które są ponoć zainteresowane zakontraktowaniem reprezentanta Polski. Wśród nich są m.in. Sevilla, FC Basel, Schalke 04 Gelsenkirchen, czy Stoke.

Według włoskiego serwisu „tuttomercatoweb.com” nowym miejscem pracy Reprezentanta Polski może być od nowego sezonu Dortmund.
Ale przecież Łukasz chcę odejść z Arsenalu, żeby regularnie występować w innym klubie, a w Borussii przecież jest RomanWeidenfeller, który ma mocną pozycję w klubie.
Jak sądzicie Reprezentant Polski powinien przejść do lepszego klubu i pełnić rolę zmiennika, czy lepiej, żeby przeszedł do słabszego klubu i regularnie rozgrywał mecze?
Comments are closed.

Back to Top ↑