Bez kategorii 1e6aa59fae76acb4522f166c5ec0f6fd

Opublikowano poniedziałek, 14 Kwiecień, 2014 | przez Jakub Pilarczyk

0

Fabiański czy Szczęsny? Wenger ma dylemat.

Arsenal pokonując Wigan w FA Cup zapewnił sobie wejście do finału. Zmierzy tam się z zespołem Hull City. W meczu z Wigan w serii rzutów karnych Łukasz Fabiański obronił 2 rzuty karne co dało awans zespołowi Arsenalu.

Arsene Wenger ma wielki dylemat kogo wystawić w finale FA Cup. Puchar ten może być jedynym pucharem zdobytym w tym sezonie przez Arsenal Londyn, gdyż odpadli już prawie ze wszystkich możliwych rozgrywek.

Wojciech Szczęsny w drużynie Kanonierów jest numerem „1”, lecz to drugi z polaków zapewnił awans aż do finału drużynie z Londynu i to on zdaniem mediów powinien zagrać.

Myślę, że sobotnie zwycięstwo nad Wigan w FA Cup może okazać się kluczowe. Wygrywanie jest bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze jest wypracowanie sobie przyzwyczajenia do wygrywania. Nasze ostatnie wyniki nie były najlepsze, ale teraz mamy nadzieję wrócić na odpowiednie tory – stwierdził bramkarz Arsenalu Łukasz Fabiański.

Podczas ostatniego występu Fabiańskiego na Wembley w półfinale FA Cup w 2009 roku, Polak popełnił błąd, który wykorzystał napastnik Chelsea Didier Drogba. – Liczę, że uda mi się zastąpić złe wspomnienia z Wembley dobrymi. Nigdy nie przestałem marzyć o sukcesie. Zdobycie Pucharu Anglii byłoby najważniejszym momentem w mojej karierze w Arsenalu – zakończył.
Comments are closed.

Back to Top ↑