T-Mobile Ekstraklasa jagiellonia-bialystok_18229964

Opublikowano wtorek, 8 Kwiecień, 2014 | przez Paweł

0

Godne podziwu zachowanie Jagiellonii Białystok

Do jednych ze szlachetnych zachowań możemy zaliczyć piękny gest piłkarzy ”Jagi” piłkarze Jagiellonii Białystok przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku na uczelniach.

10 kwietnia piłkarze przyjadą  na Uniwersytet w Białymstoku. Piłkarze mają na celu zachęcić ludzi do bezinteresownej pomocy.W Polsce, co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę.Dla wielu z tych osób jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie komórek macierzystych z krwi lub szpiku od dawcy niespokrewnionego. Tych niestety jest ciągle zbyt mało.Piłkarze przybędą 10 kwietnia o godzinie 13:00  na Uniwersytet w Białymstoku (Wydział Historyczno-Socjologiczny) aby podczas studenckiej akcji „Dla Ciebie to pięć minut, a dla kogoś, to całe życie”zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku i komórek macierzystych komuś potrzebującemu przeszczepienia.

Postawa Jagiellonii Białystok godna podziwu ukazują, że świat sportu łączy się w walce z białaczką.

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑
  • Kto jest lepszy?


    Real Madryt


    FC Barcelona


    ZAGŁOSUJ KLIKAJĄC LUBIĘ TO!

  • Tabela ligowa

  • Dołącz do nas

  • Bramka tygodnia