Bez kategorii re

Opublikowano środa, 16 Kwiecień, 2014 | przez Kamil Sikora

0

Koniec wielkiego szlagieru!

Real Madryt wygrywa mecz z Fc Barceloną i zdobywa Puchar Króla! Bramki strzelali Di Maria i Bale oraz Bartra.

Równo o 21:30, po raz pierwszy w tym meczu zagwizdał Mateu Lahoz. Mecz zaczął się wysokim pressingiem madryckiego klubu. Co przyniosło skutek już w 10 minucie, po cudnowym kontrataku piękną bramkę zdobył „Chudzielec” czyli Di Maria, warto wspomnieć, że Pinto mógł się o wiele lepiej zachować. Przez dalszą część meczu Barcelona dużo klepała przed polem karnym Los Blancosem, lecz bez żadnego skutku. Bezsensowne wrzutki alvesa kończył się stratą piłki. Szanse jeszcze mieli Bale i Benzema ale do pierwszego z nich piłka nie doszła, a drugi skiksował. Do przerwy 1:0. Druga połowa zaczeła się spokojnymi akcjami katalonii, niestety nic z nich nie wynikało a real próbował grać z kontry. W 68 minucie Xavi dośrodkowywał z rzutu rożnego i ku zaskoczeniu odnalazł tam Bartre a ten pewnym strzałem pokonał Casillas strzelając mu pierwszego gola w całych rozgrywkach Realu Madryt. Kolejna akcja Bale niczym sprinter leci przy linii bocznej i wyprzedza Bartre jest prawie sam na sam z bramkarzem strzela między nogami bramkarza i gol w 85 minucie. Kolejna akcja piłka przechodzi między zawodnikami Realu i Neymar zostaje sam na sam i strzela w słupek, to powinien być gol. Koniec Real Madryt wygrywa 2:1. I Zdobywa puchar króla!

Posted on 1 by admin vsi vemo, da viagra oziroma modra tabletka pomaga. Leta minejo, vstopam v 1, želja ostaja, trdota se izgublja, taka je realnost. Rezultati so pokazali, da se prostata lahko zmanjša tudi do 1. Je nakup prek spleta varen in poceni? da je le pričakovanje uresničeno in efekt dosežen.