Primera Division re

Opublikowano środa, 16 Kwiecień, 2014 | przez Kamil Sikora

Koniec wielkiego szlagieru!

Real Madryt wygrywa mecz z Fc Barceloną i zdobywa Puchar Króla! Bramki strzelali Di Maria i Bale oraz Bartra.

Równo o 21:30, po raz pierwszy w tym meczu zagwizdał Mateu Lahoz. Mecz zaczął się wysokim pressingiem madryckiego klubu. Co przyniosło skutek już w 10 minucie, po cudnowym kontrataku piękną bramkę zdobył „Chudzielec” czyli Di Maria, warto wspomnieć, że Pinto mógł się o wiele lepiej zachować. Przez dalszą część meczu Barcelona dużo klepała przed polem karnym Los Blancosem, lecz bez żadnego skutku. Bezsensowne wrzutki alvesa kończył się stratą piłki. Szanse jeszcze mieli Bale i Benzema ale do pierwszego z nich piłka nie doszła, a drugi skiksował. Do przerwy 1:0. Druga połowa zaczeła się spokojnymi akcjami katalonii, niestety nic z nich nie wynikało a real próbował grać z kontry. W 68 minucie Xavi dośrodkowywał z rzutu rożnego i ku zaskoczeniu odnalazł tam Bartre a ten pewnym strzałem pokonał Casillas strzelając mu pierwszego gola w całych rozgrywkach Realu Madryt. Kolejna akcja Bale niczym sprinter leci przy linii bocznej i wyprzedza Bartre jest prawie sam na sam z bramkarzem strzela między nogami bramkarza i gol w 85 minucie. Kolejna akcja piłka przechodzi między zawodnikami Realu i Neymar zostaje sam na sam i strzela w słupek, to powinien być gol. Koniec Real Madryt wygrywa 2:1. I Zdobywa puchar króla!