Liga Mistrzów Legia

Opublikowano środa, 6 Sierpień, 2014 | przez Kamilę Krysiak

Legia rozgromi Celtic?

Legioniści ostatnim meczem z Celtikiem pokazali, że stać ich na dobry wynik. Zdecydowanie wygrali ze Szkotami 4:1 (i zdecydowanie muszą popracować nad karnymi). I mają bardzo duże szanse na wejście do 4 (ostatniej) kolejki eliminacji do Ligi Mistrzów. Mimo to czeka ich trudne zadanie, choć nie wskazuje na trzy-bramkowy zapas jaki wypracowali w Warszawie.

Ostatnie mecze Celticu wskazują na to, że klubowi została już tylko wyrobiona renoma z przeszłości, zresztą bardzo utytułowanej. Wynik jaki zapadł w ostatnim starciu obu klubów to był najniższy wymiar kary dla fatalnie grających obrońców. Pomijając fakt zmarnowanych dwóch jedenastek.

Zostaje nam tylko nadzieja (i to dla odmiany nie bezpodstawna), że Legia zada dziś wieczorem jeszcze kilka ciosów i miażdżąc Szkotów otworzy sobie bramę do czwartej kolejki. Mimo wszystko nie możemy zapomnieć, że Celtic potrafił nie raz zniwelować dużą stratę, ale po za tym wszystkie inne atuty mamy po swojej stronie, włącznie z miejscem spotkania. Pozostaje nam tylko spodziewanie się wspaniałego widowiska :-)

 

 

Zdjęcie: eurosport.onet.pl

 
Back to Top ↑
  • Kto jest lepszy?


    Real Madryt


    FC Barcelona


    ZAGŁOSUJ KLIKAJĄC LUBIĘ TO!

  • Tabela ligowa

  • Dołącz do nas

  • Bramka tygodnia