Bundesliga Carlo

Opublikowano wtorek, 29 Kwiecień, 2014 | przez Kamilę Krysiak

Oczy świata skierowane na Monachium.

Są mecze na które czekają wszyscy. Jednym z nich jest rewanżowe spotkanie między Bayernem Monachium, a Realem Madryt. Pierwsze spotkanie nie było spektakularne. Oba zespoły grały jak przeciwnik pozwalał, a mecz był dosyć wyrównany. Mimo to okazało się, że lepszy sposób na przeciwnika miał madrycki trener. Real wygrał 1:0 po pięknej akcji Karima Benzemy. Wystarczyły trzy podania, aby omotać monachijską obronę, a co za tym idzie uwypuklić wszystkie jej błędy. Po skromnym, ale zawsze zwycięstwie Real ma przewagę psychiczną. Z kolei ich przeciwnicy motywację. Myślę, że trudno będzie grać Bayernowi na zero z tyłu. Zapowiada się naprawdę ciekawy mecz. Zwłaszcza, że Carlo Ancelotti nie ukrywa, że ma zamiar zaskoczyć w rewanżowym spotkaniu. Trenerowi „Królewskich” nie podobała się pierwsza połowa w wykonaniu jego podopiecznych. Tajemnicze zmiany mają podnieść intensywność gry i to od pierwszego gwizdka.

- Musimy zrobić wszystko, aby zabrać kibiców do Lizbony. – takie słowa zapowiadają tylko kłopoty monachijskiemu klubowi.

Komentatorzy w Hiszpanii nazywają Monachium „przeklętym miastem”, gdyż Real przegrał tam 9 na 10 spotkań. Takie statystyki na pewno nie pohamują „Królewskich” przed próbą zdominowania przeciwnika.

 

 

 

 

 

 

Źródło zdjęcia: rudzki.blog.onet.pl

 
Back to Top ↑
  • Kto jest lepszy?


    Real Madryt


    FC Barcelona


    ZAGŁOSUJ KLIKAJĄC LUBIĘ TO!

  • Tabela ligowa

  • Dołącz do nas