Pozostałe eugen_polanski04

Opublikowano sobota, 24 Maj, 2014 | przez Jakub Pilarczyk

0

Polanski rezygnuje!

Eugen Polanski poinformował, że nie ma zamiaru grać w reprezentacji Polski dopóki selekcjonerem będzie Adam Nawałka. Niedawno były trener Górnika Zabrze skrytykował zawodnika za to, że ten zamiast na zgrupowanie kadry, pojechał ze swoim Hoffenheim na tournee po Indiach.

28-latek w wywiadzie przeprowadzonym przez Polsat Sport w ostrych słowach jednoznacznie zadeklarował – Rezygnuje do czasu, gdy trenerem kadry jest Adam Nawałka.

Czym spowodowana jest taka reakcja? Piłkarz ma żal do selekcjonera o brak zrozumienia w sprawie jego nieobecności podczas zgrupowania kadry przed meczem z Niemcami. Zawodnik broni się rozkazem ze strony klubu – Kiedy dyrektor Rosen dowiedział się o meczu z Niemcami tylko się śmiał. Pytał mnie kto to w ogóle wymyślił? Powiedział, że nie pojadę i już. PZPN ma dokumenty potwierdzające to, że Hoffenheim odmówił zwolnienia Polanskiego. Nawet niemiecka federacja DFB dwa razy wysyłała pisma i nic!

Dodatkowo Polanski odmówił przyjazdu na obóz kadry przed meczem z Litwą, który jest ostatnim momentem na wyselekcjonowanie zawodników do eliminacji do mistrzostw Europy. W tym wypadku były reprezentant niemieckiej młodzieżówki poinformował, że to jego osobista decyzja, lecz spowodowana także naciskami ze strony klubu –Trener pozostawił wybór mi. Niby to była moja decyzja, ale czułem, że mógłbym mieć w klubie problemy. Klub chce, żeby zawodnik, który zagrał ponad 30 meczów w sezonie, odpoczął. Rozumiem to. Prawda jest taka, że wszyscy piłkarze stukali się w głowę, kiedy dowiedzieli się o terminie zgrupowania. Nie znam drugiej reprezentacji, która robi obóz na kilka dni w trakcie urlopów.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑
  • Kto jest lepszy?


    Real Madryt


    FC Barcelona


    ZAGŁOSUJ KLIKAJĄC LUBIĘ TO!

  • Wideo tygodnia

  • Dołącz do nas