Primera Division 207315-lionel-messi

Opublikowano niedziela, 18 Maj, 2014 | przez Arkadiusz

Idzie nowe w Barcelonie!

Idzie nowe! Prezydent Barcelony Josep Maria Bartomeu, zapowiada, że latem może dojść do prawdziwej rewolucji w klubie. Z drużyną możliwe, iż – oprócz trenera – pożegna się jeszcze kilku zawodników.

- Przyszedł czas na duże zmiany – zapowiedział Bartomeu zaraz po meczu. – Niedziela będzie dniem refleksji, a od poniedziałku zaczniemy podejmować decyzje. Wiele już podjęliśmy, a w nadchodzącym tygodniu tylko je ogłosimy – dodał.

Chwilę po zakończeniu meczu swoją rezygnację ogłosił trener Gerardo Martino, który najprawdopodobniej zostanie zastąpiony przez Luisa Enrique.

- Rozumiem niezadowolenie socios. Mają rację. Nie osiągnęliśmy zakładanych celów, ale faktem jest również, że mamy bardzo dobry zespół i w sezonie z wieloma problemami walczyliśmy do samego końca – ocenił prezydent Barcelony.

W nadchodzącym okienku transferowym Blaugrana planuje nieco „przewietrzyć” swoją szatnię. Na Camp Nou prawdopodobnie nie zobaczymy już Alexa Songa, Ibrahima Afelayya, Jonathana Dos Santosa, Isaaca Cuence, Cristiana Tello oraz Jose Pinto.
Back to Top ↑
  • Kto jest lepszy?


    Real Madryt


    FC Barcelona


    ZAGŁOSUJ KLIKAJĄC LUBIĘ TO!

  • Tabela ligowa

  • Dołącz do nas