T-Mobile Ekstraklasa s

Opublikowano czwartek, 24 Kwiecień, 2014 | przez Paweł

Smuda nie przygotował piłkarzy do sezonu.

W ostatnim czasie wiele osób ma pretensję do Franciszka Smudy za to co wyrabia z Wisłą Kraków. Wiele zarzutów pojawia się w stronę szkoleniowca przez nie przygotowanie piłkarzy do sezonu oraz przez wiele czasu na klubie ciążą kontuzję.

 

- 18 piłkarzy zawsze znajdę, gdyż mamy dwie drużyny, ekstraklasową i występującą w trzeciej lidze. Do Poznania pojedzie mieszanka zawodników z pierwszego zespołu, rezerw, młodzieży – powiedział Smuda podczas czwartkowej konferencji prasowej. Odbyła się ona w centrum treningowym wiślaków, w podkrakowskich Myślenicach.

Jak poinformował nie będą mogli wystąpić m.in. Gordan Bunoza, Dariusz Dudka (pauzują za kartki), Michał Chrapek, Łukasz Garguła, Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanovic, Michał Nalepa.

- Boguski nie może jeszcze rozegrać całego spotkania – dodał krakowski szkoleniowiec. Podkreślił, że inny napastnik Paweł Brożek zapewnił go, że z jego zdrowiem wszystko jest w porządku.

Podopieczni Smudy przegrali w ekstraklasie cztery poprzednie mecze. Ostatnie zwycięstwo odnieśli w spotkaniu derbowym z Cracovią, 23 lutego. – To na pewno nie jest problem w przygotowaniu drużyny – przekonał były selekcjoner reprezentacji.

Jak Smuda skomentował zapowiedź meczu Wisły z Lechem? Właśnie tak : Na Lech mieszanka zawodników z pierwszego zespołu,rezerw i młodzież

 

fot. Andrzej Banaś/Gazeta Krakowska
Back to Top ↑
  • Kto jest lepszy?


    Real Madryt


    FC Barcelona


    ZAGŁOSUJ KLIKAJĄC LUBIĘ TO!

  • Tabela ligowa

  • Dołącz do nas

  • Bramka tygodnia