Warning: Declaration of Description_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /www_nozna_net/wp-content/themes/nozna-net/functions.php on line 213
„Super Mario” wróci na wyspy?! | nozna.net


Premier League Mario-Balotelli-HD-Wallpaper-New-2013-For-Samsung1

Opublikowano środa, 4 czerwiec, 2014 | przez Arkadiusz

„Super Mario” wróci na wyspy?!

Wszystko wskazuje na to, że latem z San Siro wyprowadzi się Mario Balotelli, a miejscem gdzie ma kontynuować karierę ma być jeden z elitarnych angielskich klubów. W kuluarach mówi się o Manchesterze United oraz Chelsea Londyn, która bardzo intensywnie rozgląda się za wzmocnieniami w linii ataku.

- Czy zatrzymamy „Super Mario”? Nie ma jeszcze decyzji. Na razie wstrzymujemy się z wszelkimi ruchami kadrowymi, bo wiele zależy od tego kto zostanie nowym trenerem – poinformował prezydent AC Milanu Silvio Berlusconi.

Przypominamy, że w Chelsea obecnie trwa wakat w ataku. Klub prawdopodobnie opuści Fernando Torres, Samuel Eto’o oraz Demba Ba, którzy nie spełniają pokładanych w nich nadziei. W ich miejsce Jose Mourinho zamierza sprowadzić Diego Coste z Atletico Madryt lub… właśnie Balotelliego.
Back to Top ↑
  • Kto jest lepszy?


    Real Madryt


    FC Barcelona


    ZAGŁOSUJ KLIKAJĄC LUBIĘ TO!

  • Tabela ligowa

  • Dołącz do nas