T-Mobile Ekstraklasa leszek-ojrzynski-Gabriel-Górecki-e1399382818506

Opublikowano poniedziałek, 2 Czerwiec, 2014 | przez Arkadiusz

Trener zostaje. Zawodnicy odchodzą.

Wszystko wskazuje na to, że Leszek Ojrzyński zostanie w Podbeskidziu. Dzisiejsze rozmowy prezesa klubu Wojciecha Boreckiego, z większościowym udziałowcem – Miastem Bielsko-Biała – ponoć zakończyły się sukcesem.

Autor sukcesu „Górali” w zakończonym sezonie, postawił działaczom warunki, od których uzależnił swoją dalszą pracę z zespołem. Leszkowi Ojrzyńskiemu zależy przede wszystkim na systemie premiowania zawodników za wygrane mecze. Przypominamy, że Podbeskidzie to jedyna drużyna, która w ten sposób nie wynagradza swoich piłkarzy. Wszystko wskazuje na to, że klub przystał na ten warunek.

Zmiany na pewno dotkną natomiast kadrę zespołu. Do Korony Kielce po okresie wypożyczenia wraca Mateusz Strąporski. Przygody pod Klimczokiem kontynuować nie będą także: Jan Blażek,Michal MravecMikołaj LebedyńskiCharles NwaoguPiotr AdamekLadislav Rybansky oraz Wojciech Szymanek.

W mediach pojawiały się już spekulacje kto miałby zastąpić Ojrzyńskiego w bielsku. Głównym faworytem do objęcia tej posady był Marcin Brosz, który pracował niegdyś w Podbeskidziu do którego trafił z Koszarawy Żywiec.

 

Foto: Gabriel Górecki/tspodbeskidzie.pl
Back to Top ↑
  • Kto jest lepszy?


    Real Madryt


    FC Barcelona


    ZAGŁOSUJ KLIKAJĄC LUBIĘ TO!

  • Tabela ligowa

  • Dołącz do nas

  • Bramka tygodnia